מתנה למי שאוהב/ת מוזיקה

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

מחפשים מתנה מוזיקלית לאנשים שאוהבים מוזיקה? מתנה למישהו שאוהב לשיר? יום הקלטה באולפני ההקלטות של "אולפני לי-רון" יאפשרו לכם להפוך את האנשים הקרובים אליכם לזמר או זמרת ליום אחד.
למה יום הקלטה באולפן הקלטות הוא המתנה המוזיקלית המקורית ביותר לכל אירוע? מה צריך להכין לפני ההקלטה? לאילו אירועים המתנה מתאימה? ואיך הופכים את השיר לקליפ?

מתנה מוזיקלית: זמר ליום אחד, מתנה לאנשים שאוהבים מוזיקה

אם מישהי שאתם אוהבים אוהבת מוזיקה או מישהו יקר לליבכם אוהב לשיר, יום הקלטה באולפן הקלטות הוא המתנה המקורית והמתנה המרגשת ביותר המאפשרת פעילות משחררת ומהנה.
מתנות רבות ממתינות לכם בשוק: מתנות חומריות (בושם, בגדים ועוד), טיולים בארץ ובחו"ל, ארוחת ערב במסעדה נחשבת וכל מתנה נוספת שעולה לכם בראש.
מרבית המתנות הקיימות בשוק כיום הן מתנות שאינן מספיק מקוריות וייחודיות – אחת מהמתנות המבוקשות לאנשים שאוהבים לשיר היא יום הקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי.

יום הקלטה באולפן הקלטות יהפוך את היקרים ללבכם לזמרים ליום אחד, הקלטת שיר קאבר בקולם ובלווי של מפיק מוזיקלי בעל ניסיון רב שנים בהקלטות לאירועים.
גם אם השיר שיבחר הוא להיט מוכר, הקלטת שיר באולפן הקלטות תמיד תהיה מקורית וייחודית וזה בזכות הקול הייחודי של כל אחד ואחת מאיתנו.
כל מי שאוהב מוזיקה או אוהב לשיר יופתע מהמתנה המקורית, מקליטים רבים יגיעו בעצמם להקליט שירים נוספים או ישתתפו בהקלטת שירים במסגרת אירועים אחרים בעתיד.

אפשר גם דואט: מתנה שלא ישכחו!

אם מישהו שאתם אוהבים אוהב מוזיקה, יום הקלטה באולפן הקלטות הוא לא רק מתנה מיוחדת במינה, הקלטה באולפן הקלטות מהנה ומשחררת ומאפשרת לכם להעניק מתנה שתיזכר שנים רבות לאחר מכן.
אפשרות נוספת למתנה היא פעילות זוגית מהנה בהקלטת דואט (זוג או ידידים), במתנה הזו גם הצד החוגג וגם הצד המעניק נהנים מהיתרונות המגבשים והייחודיים שניתן למצוא רק בהקלטה באולפן הקלטות.
הקלטת זוגית יכולה להיחשב כמתנה לאירוע זוגי, פעילות זוגית רומנטית ועד פעילות ידידותית מגבשת.

מתנה שמתאימה לכל אירוע

יום הקלטה יכול להתאים כמתנה עבור כל אדם או בהקלטה שלכם לכבוד אירוע משמח, בכל מצב שהוא המתנה יכולה להתאים לכל אירוע משמח לבחירתכם: מתנה ליום הולדת, יום נישואין, יום האהבה, חתונה, מסיבת רווקות/רווקים, חתונת זהב וכסף, מתנה לבר ובת מצווה, אירוע בעבודה, מתנת פרידה ועוד.
את השיר ניתן לאחד בהקלטת יחיד, הקלטת שיר זוגית והקלטת שיר קבוצתית באולפן הקלטות מקצועי.
האם צריך להיות זמר או זמרת כדי להקליט באולפן הקלטות?
כדי להפוך להיות זמרים ליום אחד לא צריכים להיות זמרים, כל מה שצריך לעשות הוא להגיע עם מצב רוח טוב ורצון ליהנות מהמתנה המקורית.
אם זייפתם במהלך השירה המפיק המוזיקלי יעצור ויעבוד אתכם על הנקודה המסוימת בשיר, בסוף ההקלטה המפיק המוזיקלי יערוך את קולכם ויוסיף אפקטים לשיפור הקול והתוצאה הסופית.

מה צריך להכין לפני ההקלטה?

מכוון והביקוש להקלטת שיר לאירועים והענקת יום הקלטה הם מבוקשים בכל תקופה בשנה, חשוב לשריין מספיק זמן מראש את יום ההקלטה.
כדי לא להפתיע "יותר מדי" את היקרים לכם, מומלץ לגלות על המתנה אחרי שקבעתם יום ושעת הקלטה עם משרדי "אולפני לי-רון", המתנה עצמה תהיה יום ההקלטה הקרוב.
מלבד הצפייה וההתרגשות ליום הקלטה מהנה, המקליט או המקליטה יבחרו מראש את שיר הקאבר המתאים עבורם, לחמם את קולם, לחזור על המילים ולבצע מספר הכנות ווקאליות מקדימות.

מפיק מוזיקלי אישי ואולפן הקלטות מקצועי

ביום ההקלטה ימתין לכם באולפן מפיק מוזיקלי בעל ניסיון רב בתחום ההקלטות לאירועים, אדיב, סבלני ועם יחס אישי לכל מקליט ומקליטה.
המפיק המוזיקלי ידאג לכל שלבי ההקלטה, יבצע חזרות במקומות הנדרשים ולבסוף יערוך את השיר בתוכנות עריכה מתקדמות.
הקלטת קולכם מוקלטת באיכות סאונד גבוהה במיוחד, באמצעות ציוד הקלטה מתקדם ובידוד אקוסטי איכותי.
כל מה שנותר לכם הוא לשיר, ליהנות ולהשתחרר – חווית הקלטת השיר אינה מלחיצה ותהפוך אתכם לזמרים ליום אחד.
הופכים את המתנה המוזיקלית לקליפ
אם אתם מעוניינים להפוך את המתנה לקליפ בעריכה מקצועית, כל מה שתצטרכו הוא לסגור על קליפ עם משרדי האולפן(בהקלטה בתוך האולפן או מחוץ לאולפן).
את הקליפ תקליטו בתנועות שפתיים או בזמן ההקלטה עצמה, תוכלו ללבוש כל בגד שתבחרו, לרקוד ולשמוח.
במידה ואתם זוג או קבוצה, תוכלו להשתמש באביזרי הצילום הנמצאים באולפן (לדוגמה: כלי נגינה) או להביא אביזרים מהבית.
בסיום הקליפ החומרים המצולמים יעברו עריכה על-ידי עורכת וידאו מקצועית והשיר שהקלטתם ישתלב בסרטון.

לחזור למשהו ספציפי?

עוד בנושא 👇

דילוג לתוכן