הקלטת שיר במתנה ליום הולדת 23

מתנה למי שאוהבת לשיר | מתנה מקורית לאדם שאוהב לשיר
11 במרץ 2018
המלצות על חבילת זמר / זמרת ליום אחד
4 באפריל 2018

לפניכם הביצוע המרגש של ספיר סלמן אשר קיבלה במתנה ליום הולדת 23 מהחברות שלה להיות “זמרת ליום אחד” באולפני לי-רון. להקליט שיר קאבר מקצועי באולפן הקלטות ולעבוד עם מפיק מוזיקלי מנוסה. לאחר התלבטויות איזה שיר לבצע, היא רצתה בהתחלה את צליל מיתר של אייל גולן ועוד מספר שירים, עשינו מספר חזרות וניסיונות על השירים הללו אבל הרגיש לנו שהיא יכולה לתת ביצוע טוב יותר עם בחירת שיר אחר ואכן לאחר מספר ניסיונות הוחלט איזה שיר. ספיר סלמן בחרה את השיר “תודה” של ישי לוי ועשתה זאת בצורה משגעת! הקלטנו אותה מספר פעמים, ערכנו, הוספנו מגוון אפקטים, תיקנו זיופים ושיפרנו את הסאונד והתוצאה הייתה מושלמת ומדויקת! לאחר ההקלטה צילמנו את ספיר בתמונות סטילס וגם וידאו ועיצבנו לה דיסק אישי בהקדשה מהחברות. וגם כמו כן, ערכנו לה סרטון וידאו קצר כמזכרת מהחוויה שלה ביום הולדת 23.

ספיר, היה לנו העונג לעבוד איתך, להפוך אותך לזמרת ביום אחד ולהקליט אותך לרגל יום הולדתך ה-23 ואנו מקווים לראות אותך שוב! שיהיה המון מזל טוב ואל תפסיקי לשיר!

זמר/ת ליום אחד
זמר/ת ליום אחד
חבילה מושלמת ליום הולדת , יום נישואין, חתונה, יום אהבה, בר/בת מצווה וכו'.. הקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי כולל צילום ועריכת וידאו. חבילת זמר או זמרת ליום אחד - ההפתעה המקורית ביותר לכל אדם ומטרה!

Comments are closed.

סגור