אני רוצה להיות זמר מקצועי – מאיפה ואיך עליי להתחיל?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

קריירה בתור זמר או זמרת מצריכים בניית בסיס מוצלח, כזה המאפשר לכם להתחיל במקצועיות ובאיכות כבר בהתחלה.
איך הופכים לזמרים מקצועיים? האם זמר מתחיל מקליט באולפן הקלטות? איך להפוך לזמר מקצועי ללא שיר מקורי? ואיך זמר מתחיל משפר את הסיכויים להפוך לזמר מקצועי ומצליח?

זמר מתחיל חייב להתחיל ברגל ימין

בדומה לגורד שחקים מפואר, ככל שהבסיס שלכם יבנה בצורה איכותיות ומותאמת לרמות הגבוהות – כך סיכויי ההצלחה שלכם בתור זמרים ישתפרו.
זמרים רבים בעלי פוטנציאל להפוך לזמרים גדולים ומבוקשים לא מיצו את הפוטנציאל המוזיקלי שלהם או שלא בנו קריירה בצורה מספיק טובה, חלק מהזמרים והזמרות בנו על קיצורי הדרך בתוכניות הראליטי שכמעט בכל המקרים סיפקו 15 דקות של תהילה.
אחת הטעויות הנפוצות היא להקליט שירים באמצעים לא מקצועיים או באולפן ביתי, אלו לא יאפשרו לכם את האיכות המתבקשת ויתפקדו כבסיס רעוע להתחלה.

אולפן הקלטות איכותי, מפיק מוזיקלי אישי: זמר מתחיל לא שונה מהזמרים הגדולים
כדי להיות זמר מקצועי צריך להתחיל באולפן הקלטות מקצועי, כזה המאפשר גם לזמרים מתחילים להקליט שיר באולפן הקלטות במחיר נוח לכל כיס.
בדומה לזמרים הגדולים, גם לזמרים מתחילים מגיע אולפן הקלטות עם ציוד סאונד והקלטה ברמה גבוהה ובידוד אקוסטי איכותי, אלו יאפשרו הקלטה באיכות סאונד גבוהה מאוד – כל אלו ועוד יחכו לכם ב"אולפני לי-רון".
בנוסף, ביום ההקלטה שלכם ילווה אתכם מפיק מוזיקלי עתיר ניסיון בתחום ומומחה בעבודה עם זמרים מתחילים וגם ברמות הגבוהות, המפיק יכוון אתכם בכל שלב בהקלטה, יכוון אתכם, יעבור אתכם על קטעים בשיר אותם צריך להקליט שוב לתוצאה טובה וכן ידאג למצות את מירב הפוטנציאל המוזיקלי הגלום בכם.

בסיום ההקלטה המפיק המוזיקלי יעבור למלאכת עריכת השיר, קולכם ישולב בתוך הלחן, השיר יעבור עריכה מקצועית והמפיק ישפר את קולכם במידת הצורך בתוכנות עריכה מתקדמות.
בסוף התהליך תקבלו את קובץ השיר, איתו ניתן לבצע שימושים רבים שיסייעו לקריירה שלכם כזמרים מתחילים.

מה עושה זמר מתחיל שאין לו שיר מקורי? מקליט שיר קאבר!

אחד האתגרים הגדולים של זמרים מתחילים הוא התמודדות עם בחירת שירים, מכוון וכמעט לכל הזמרים המתחילים אין שירים מקוריים משלהם, הבחירה הטובה ביותר היא בחירת שיר קיים והקלטת שיר קאבר.
כל מה שצריך לעשות זה להכין רשימה שירים מועדפת בז'אנר אותו אתם שרים, השירים שדרגתם לעצמכם באופציה הגבוהה ביותר הם יהיו הבסיס לשירים הראשונים שתקליטו, בפעם הראשונה תוכלו לבחור להקליט שיר אחד או לקבוע הקלטה של מספר שירים.
כדי לבנות קריירה בתור זמרים ולהקליט שיר קאבר אותו בחרתם, שריינו יום ושעת הקלטה עם משרדי "אולפני לי-רון".

את הקלטת השיר שלכם תוכלו לשלב בתור סרטון עם תמונה, בנוסף תוכלו להפוך את השיר שהקלטתם לקליפ לזמרים מתחילים בעריכה מקצועית, עליו תוכלו להתעניין בשיחתכם אל משרדי האולפן.

איך זמר מתחיל מפרסם את עצמו?

השלב הבא לאחר שהקלטתם את השיר הוא לפרסם את עצמכם באמצעות החומרים אותם הקלטתם.
לפני קצת יותר מעשור תהליך של פרסום עצמי היה מכשול נוסף בדרך להצלחה, פלטפורמות הפרסום היו יקרות וגם אם הייתם משקיעים מאמצעים ומשאבים רבים על שיר וקליפ, הייתם תלויים בתחנות רדיו או טלוויזיה ותוכנית הראליטי היו אופציה למקפצה שבסוף נגמרה בהעלמות תוך שנה-שנתיים.
בעידן הרשתות החברתיות אתם יכולים לבנות את עצמכם כפי שאתם תבחרו, את השיר או השירים שהקלטתם באולפן ההקלטות תוכלו לקדם ברשתות החברתיות ובהשקעה לפי יכולתכם.

לחזור למשהו ספציפי?

עוד בנושא 👇

דילוג לתוכן